Цікаве

Як правильно утилізувати косметику: корисні поради

Українських модниць закликають до сміттєвої порядності. У столиці днями почали збирати на екологічну переробку упаковки з-під косметики. Що роблять з використаними коробками, флакончиками і тюбиками – розповідає 1News.

Куди подіти тару від косметики

Як правильно здавати тару з-під косметики на утилізацію

У гримерці телеканалу “Україна” зібрали упаковки з-під декоративної косметики. Там і висохла туш, і старенькі тіні, і прострочені тональні креми. Щоб всі ці речі з косметичок отримали шанс на друге життя, їх важливо відправити на утилізацію.

Але спочатку все слід ретельно вимити. Адже на переробку беруть тільки чисті туби, без залишків косметичного засобу. Тому важливо замочити дозатори на 2 години в теплій воді.

На станцію переробки ємності від косметики принесла співачка і екоактивістка Марієтта, яка рада такій ініціативі.

“Принесла баночку від крему для обличчя і баночку з-під духів. Для щоденного макіяжу я використовую не так багато, а ось у мене є візажист, так у нього там такі пакети”, – розповіла співачка.

Засновники громадського проєкту “Україна без сміття” приймають упаковки будь-яких габаритів. Втім, є нюанси: дуже важко відчистити туш – вимити начисто просто нереально і олівець сюди не годиться, його спалюватимуть окремо.

Залишити можна і етикетки на упаковках. Тому просто кидайте все принесене в спеціальний контейнер.

Що буде далі з упаковками від косметики

Вторсировину доставлять на переробну лінію, коли зібраний активістами обсяг досягне одного кубічного метра.

 

Куди подіти тару від косметики

Тим часом в Європі відома косметична марка зобов’язала збирати баночки і контейнери з-під своєї косметики в спеціалізованих магазинах. Ініціативу зараз активно впроваджують у Великій Британії.

Джерело: Сьогодні

Back to top button