Цікаве

Як правильно нарощувати волосся: поради трихолога

Нарощування волосся не виходить з моди. Втім, лікарі радять бути обережними, тому що іноді після таких процедур можна втратити своє власне волосся. Що слід знати про бажані капсули з пасмами і чого варто уникати, розповів дерматолог-трихолог Кузьма Хобзей, передає 1News.

Що важливо знати про нарощування волосся

За словами лікаря-трихолога, головна помилка при нарощуванні волосся – неправильно проведена процедура, після якої волосся часто псується. Наприклад, майстер може змінити кут нахилу волосся, а цього робити не варто.

“Це стрес для волосся і воно від’єднується від цибулини. Але цибулина при цьому не вмирає. Якщо ми систематично ці дії повторюємо, то воно може атрофуватися. Тобто це вже буде перманентна втрата волосся”, – пояснив експерт.

Від постійного навантаження, волосяний фолікул стає тоншим і густота власного волосся зменшується.

Як правильно нарощувати волосся

Не боятися нарощування волосся радить майстер Ольга Шкандевич. У цій справі головне – досвідчений перукар. Її клієнтки, каже, роблять цю процедуру по 10 років.

За її словами, хороший майстер підбере правильну кількість волосся саме для вашого типу нарощування. Тому що якщо буде дуже великий обсяг або дуже велика довжина, це може бути травматично для волосся.

Крім того, вдома також важливо правильно доглядати за нарощеним волоссям. Адже саме це і є половиною успіху і запорукою розкішного вигляду ваших локонів.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close