Цікаве

Як повернути квиток Ryanair або змінити дати перельотів безкоштовно

Як здати авіаквиток Ryanair, змінити дати або маршрут рейсу, повернути гроші за невикористаний квиток, а також перевірити статус польоту? Про все це  розповіли представники Ryanair, передає 1News.

Ryanair змушена скасувати до 25% рейсів до Італії

“Ryanair змушена скасувати до 25% коротких рейсів в Італію на тритижневий період з 17-го березня по 8-е квітня через поширення вірусу Covid19. Наші клієнти були повідомлені про це по електронній пошті та SMS. У них є можливість отримати відшкодування за квитки, перебронювати або перенаправити свою подорож”, – зазначається на офіційному сайті лоукостера.

Актуальна інформація про статус рейсу доступна в особистому кабінеті на сайті або в додатку Ryanair.

До слова, скасування та скорочення кількості рейсів пов’язані з рішенням перевізника або уряду країни. Поки обмеження стосуються Італії, Йорданії, Ізраїлю, Грузії, Чорногорії та Чехії.

Нововведення діятимуть до 8 квітня. Кінцева дата ще може змінитися. Керівництво компанії планує стежити за ситуацією і адаптуватися до неї.


Ryanair – найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія. Її створили в Ірландії в 1985 році. Головний офіс компанії розташований в Дубліні. У 2018 році лоукостер офіційно почав працювати в Україні. Літаки Ryanair здійснюють рейси в 33 країнах Європи та африканському Марокко.

Джерело: офіційний сайт авіакомпанії

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close