Цікаве

Як полюбити себе: 10 простих кроків

Любов до себе дає людині багато: повагу, гарний настрій, красу і впевненість, надійність і сили. Але багато хто просто перестає це робити, перемикаючись на інших людей і забуваючи про свої бажання. А це загрожує поганими наслідками для вас. Психолог Софія Пхаладзе назвала 10 кроків, які навчать вас любити себе, передає 1News.

1. Велика чистка

Позбавтеся (а краще віддайте або подаруйте) від всього, що захаращує будинок і не приносить користі та задоволення. Вдихніть енергію порожнечі в свій будинок, щоб звільнити місце для нового і цінного.

2. Купіть те, що давно хочете

Без докорів сумління – вам можна все. Досить економити на собі, адже насамперед саме ви повинні себе балувати і догоджати.

Як полюбити себе

3. Перестаньте бути хорошою для всіх

Сьогодні ж почніть чітко вибудовувати кордони з тими, хто намагається реалізуватися за ваш рахунок. Проаналізуйте і дійте жорстко: або відтинайте таких людей, або мінімізуйте спілкування.

4. Спробуйте нове ⠀

Почніть робити те, що давно цікаво: малювання, танці, стрільба з лука, що завгодно. Прямо зараз знайдіть майстер-клас з цього і дійте.

5. Акт любові до тіла ⠀

Запишіться на будь-яку процедуру, яка вам подобається – масаж або влаштуйте домашній СПА. Ваше тіло варте задоволення. Нехай це стане регулярним і обов’язковим ритуалом.

6. Красива для себе

Носіть в будинку те, що зазвичай одягаєте при бажанні сподобатися або спокусити. Будьте красивою для себе. Милуйтеся собою, робіть селфі.

7. Краще кожен день ⠀

Дістаньте нові речі, які лежать на “особливий” випадок і одягніть найближчим часом для виходу в світ. Підготуйте себе до звичайного дня, як до свята.

8. Відкрийтеся компліментам

Зосередьтеся на тому, як реагують оточуючі, дивляться із захопленням, надають знаки уваги. Щодня записуйте, які компліменти отримали.

Як полюбити себе

9. З собою на чистоту

Зосередьтеся на своїх почуттях і відчуттях: що любите, що приємно, приймаючи свої бажання і дозволяючи собі їх (всередині себе повторюючи: “мені можна все, якщо я щиро цього хочу – це для мене правильно”).

10. Не хороша, не погана ⠀

Дозвольте собі будь-які емоції: ні хороша, ні погана, а автентична – ви така одна. Не намагайтеся повторювати образи і шаблони, усвідомте себе, але без дуальності: погане/хороше, чорне/біле, а цілісно і гармонійно.

Джерело: психолог Софія Пхаладзе на своїй сторінці в Instagram

Останні новини

Back to top button