Цікаве

Як поліпшити самопочуття під час зміни погоди: поради експертів

Погода змінюється, особливо останнім часом, різко і часто. А разом з нею і наше самопочуття. Головний біль, слабкість або біль в суглобах можуть свідчити про те, що людина метеозалежна. Ведучі програми “Ранок з Україною” Марія Мельник і Григорій Герман з’ясували, як погода впливає на організм людини і чи можна контролювати цей вплив, розповідає 1News.

Як допомогти організму при зміні погоди

Метеозалежність нерідко викликає незручності. Лікар-невролог Тетяна Майкова пояснює: коли змінюється погода, повинен змінюватися і наш організм. Адже ми маємо температурні рецептори і рецептори тиску, які реагують на зміну тривалості світлового дня і вологості.

“Така погода забирає сили з організму, тому що він повинен адаптуватися. Коли сили у нас закінчуються, тобто ми втомилися, то починаємо це відчувати у вигляді болю, зміни настрою, підвищення або зниження тиску”, – розповіла лікар-невролог.

Тобто організму не вистачає сил перебудуватися на нову погоду. І ми повинні йому допомогти.

“Потрібно не пізно лягати спати – за годину до півночі, щоб сон мав правильну якість, а не тільки кількість. етТакож ми повинні рухатися”, – зазначає лікар.

Але цей рух повинен бути помірним. Не обов’язково виснажувати себе в тренажерних залах, варто влаштовувати годинні прогулянки на свіжому повітрі або легкі пробіжки у парку. Плавати або робити легку гімнастику. І не забувати про правильне харчування – а це баланс овочів, м’яса, риби, яєць і кисломолочних продуктів. Тоді у нашого організму будуть сили не тільки на боротьбу з так званою метеозалежністю, але і з іншими недугами.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close