Цікаве

Як покращити якість життя: 7 порад від психолога

Щоб змінити якість власного життя, не обов’язково звільнятися з роботи, змінювати місце проживання або оточення. Почніть з дрібниць, які оточують нас щодня. Змінивши ставення до них, зміниться і якість життя, впевнена психолог Наталія Ломоносова, вона надала корисні поради, як можна поліпшити власне життя, розповідає 1News.

Сім простих кроків, щоб поліпшити якість життя:

1. Наведіть порядок

На робочому столі, в гардеробі, оточенні, в думках. Чистий простір для роботи – це завжди приємно. Правильно підібраний гардероб – це зручно і красиво. Перейдіть до якості, а не кількості.

Як покращити  якість життя

Відмовтеся від дешевого одягу. Як і від спілкування з людьми, які викликають неприйняття. Зведіть такі контакти до мінімуму. А для очищення думок уникайте негативних образів в мисленні. Зосередьтеся на позитивних моментах. Практикуйте медитацію – вона допомагає відчувати момент тут і зараз.

2. Плануйте свій день

Планування дає відчуття свідомості, важливості. Запровадьте ранковий і вечірній розпорядок – обов’язкові процедури після пробудження і перед сном. Ранній підйом, пробіжка, сніданок додадуть бадьорості. Вечірній душ, читання книги або йога допоможуть налаштуватися на приємний сон. Виробіть обов’язкові кроки та дотримуйтеся їх. Пинаймні, планування дозволяє не втратити важливі справи і робити їх більше.

3. Зробіть прийоми їжі усвідомленими

Їжте поволі, трохи і здорову їжу. Залишайтеся завжди трішечки голодними.

4. Обмежте перегляд соцмереж і новин

Досить спостерігати і переживати за чужим життям. У вас є власне – займайтеся ним.

5. Ходіть пішки

Скрізь, де можна обійтися без транспорту, прогуляйтеся. До магазину, за покупками, на роботу. Хода позитивно впливає на стан організму і перебіг думок.

6. Сміливо кажіть “ні”, коли треба або хочеться

Пам’ятайте про почуття власної гідності.

7. Навчіться позитивному мисленню

Приймайте себе такими, які є. Знаходьте позитивні моменти в кожному дні і час для маленьких задоволень: затишного чаювання, ароматних свічок, прийняття ванни, перегляду фільму тощо.

“Зробіть ці кроки керівництвом до організації власного життєвого простору, і життя наповниться усвідомленістю”, – рекомендує психолог.

Джерело: психолог Наталія Ломоносова у своєму Instagram 

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close