Цікаве

Як побороти сонливість на роботі: прості та ефективні поради

Що робити, якщо хочеться спати? Випити кави, зробити зарядку, послухати бадьору музику? Чи справді ці прийоми допомагають, або ж варто спробувати щось інше? Розповідає 1News.

РЕЖИМ СНУ

Необхідно за можливості привчити себе засинати і прокидатися в певні години. Виберіть доступний вам інтервал часу, кратний півтори години: оптимально 7,5 годин. Постарайтеся щодня лягати і прокидатися, наприклад, о 23:30 і 7:00 відповідно, навіть в ситуаціях, коли можна поспати довше.

ЗВИКНУТИ ДО АКТИВНОГО ДНЯ

Прокидатися треба не за 20 хвилин до передбачуваного моменту виходу з дому, а значно раніше: ваш організм має звикнути до стану неспання до того, як його відправлять на вулицю. До того ж, за цей час ви можете встигнути, по-перше, зробити зарядку: підійдуть повільні вправи з розтягуванням і розминкою всіх груп м’язів. По-друге, прийняти душ, бажано контрастний: це не тільки для пробудження, але і для стимуляції імунітету.

УСМІХАЙТЕСЯ

Психологи радять більше усміхатися і співати: нехай і звучить це трошки нерозумно, але цілеспрямована робота з підвищення власного настрою виправдається протягом дня, як мінімум, це сприяє продуктивній роботі, як максимум робить вас більш привабливими.

Як побороти сонливість на роботі - фото 413167

Джерело: rbc

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close