Цікаве

Як підтягнути сідниці в домашніх умовах: 5 ефективних вправ

Щоб сідниці мали ідеальний пружний вигляд, варто внести у свої тренування вправи, які спрямовані на тренування сідничних м’язів. Тоді можна збільшити об’єм цієї частини тіла та водночас не акцентувати навантаження на ноги.

Тому 1News пропонує добірку найефективніших вправ на сідниці, які можна легко виконувати в домашніх умовах.

Джампінг Джек

Встаньте прямо, вільно опустіть руки вздовж тулуба, ноги трохи зігніть у колінах. Зробіть стрибок, відштовхнувшись розставте ноги в боки трохи більше за ширину плечей. Одночасно зі стрибком підніміть руки над головою. Динамічно поверніться в початкове положення і повторіть вказану вправу кілька разів. Рухи рук і ніг повинні бути синхронними.

Сідничний місток

Ця вправа допомагає зміцнити зв’язок голови з м’язами для багатьох жінок. Початкове положення: лежачи на спині, зігнути коліна, хребет у нейтральному положенні. Робіть повний видих, щоб правильно тримати й позиціонувати своє тіло. Вдавлюючи п’яти в підлогу, піднімайте стегна, стискаючи водночас сідниці. Плавно опускайте таз у вихідне положення.

Присідання з вистрибуванням

Техніка: встаньте прямо, ноги розставлені ширше за плечі. Зігніть коліна й опустіться в положення присідаючи. Різко вистрибніть вертикально вгору, руки опущені уздовж тулуба. Не опускайте голову, тягніться верхівкою вгору. Поверніться в положення присідання.

Махи ногою

Тримайтеся за спинку стільця. Робимо короткі махи назад правою ногою, не опускаючи її на підлогу. Потім міняємо ногу.

Випади вперед

Ноги тримаємо на ширині плечей, руки витягаємо вздовж корпусу, спина повинна залишатися рівною. Робимо однією ногою крок назад, на видиху опускаємо таз донизу так, щоб обидва коліна утворили прямий кут, а на вдиху повертаємося до вихідної позиції. Робимо 2-3 підходи по 10 разів, після чого міняємо ногу.

Джерело: Обозреватель

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close