Цікаве

Як підняти настрій і зберегти фігуру в прохолодний період

На вулиці температура знижується, а у людей додаються кілограми. Але, виявляється, таки є можливість зберегти фігуру без виснажливих дієт і додаткових фізичних навантажень. Так, якщо знизити температуру в приміщенні – можна схуднути. А ще вага людини залежить від того, якої температури їжу вона вживає – запевняють вчені.

Чому ми стрімко набираємо вагу в холодний період і як тримати апетит під контролем, розповіли в студії “Ранку з Україною” психолог Оксана Сашенко і дієтолог Карина Дайнеко, передає 1News.

Причини підвищення апетиту в холодну пору

Перша причина підвищеного апетиту в осінньо-зимовий період – генетика. У багатьох людей залишився так званий ген накопичення. Він пов’язаний з набором ваги тіла під час холодів. І саме він допомагав нашим предкам вижити в найлютіші морози.

Ще одна причина – нестача вітамінів. Останні дослідження показали, що вітамін D відповідає не тільки за наш імунітет, але і за наявність зайвих кілограмів на талії. Варто робити акцент на продуктах з вітаміном С, а це квашені овочі, цитрусові, ківі, а також заморожені ягоди і зелень.

Психологи виділяють ще один фактор – настрій. Він особливо гостро реагує на зміну пір року. Організм починає стресувати.

Щоб позбутися стресового стану, організму потрібен сон, секс і їжа.

А оскільки останній пункт найдоступніший, то і зайві кілограми – гарантовані.

“Є дослідження, які показують, що у людей, у яких все в порядку з сексуальною активністю і зі стосунками з коханою людиною – набагато менше потреби в тому, щоб компенсувати недолік задоволення через їжу”, – коментує психолог Оксана Сашенко.

Ще одне задоволення – це перекушування між основними прийомами їжі.

“Ось такі, здавалося б, невеликі і нешкідливі перекуси протягом дня, як, наприклад, печиво до чаю або шматочок шоколаду, тістечко, булочка, за місяць можуть вилитися в зайві кілограми”, – зазначає дієтолог Карина Дайнеко.

Не менш важлива і температура того, що ми вживаємо. Холодна або навпаки гаряча їжа негативно впливає на розміри нашого тіла, тому що організм не розуміє, коли він реально насичується.

“Велику насичуваності нам дають теплі продукти і зігріватися протягом дня краще теплою водою, водою кімнатної температури і різними теплими напоями – чорним або зеленим трав’яними чаями”, – зазначила дієтолог.

Як тримати апетит під контролем

 

Щоб тримати свій апетит під контролем, треба лише відмовитися від додаткової глюкози. Або ж скористатися порадою психолога.

“Щонайменше 10 пальців насолоди і задоволення – 10 речей, які принесуть мені радість і щастя. Можливо, послухати улюблену музику або подивитися записи концерту, поспілкуватися, прогулятися і подихати свіжим повітрям, почитати улюблені цитати з книги, подивитися улюблений фільм – чим більше буде таких джерел задоволення, тим менше організм вимагатиме компенсувати це через їжу”, – розповіла психолог.

Ще одна терапія – кольором! Чим більше в нашому оточенні буде теплих відтінків, тим краще організм буде синтезувати радість. І чим більше ми контактуємо з цими квітами через їжу, одяг чи творчі прояви, тим менше потреби в зайвій їжі.

Back to top button