Цікаве

Як переносяться робочі дні 2021 року: скільки відпочиватимуть українці

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні, 30 вересня, прийняв розпорядження “Про перенесення робочих днів у 2021 році”.

Раніше Федерація профспілок України  опублікувала проєкт про перенесення робочих днів наступного 2021 року, передає 1News.

Багато державних свят-2021 України мають фіксовану дату, тому що вони щорічно відзначаються одного й того ж дня. Але іноді свята випадають таким чином, що деякі робочі дні можна перенести, щоб українці отримали триваліші вихідні.

Для приємнішого і комфортнішого святкування 2021 року Різдва Христового, Дня Незалежності та Дня захисника України уряд пропонує перенесення трьох робочих днів.

Отже, для працівників із п’ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями в суботу та неділю Кабінет міністрів пропонує перенести три робочих дні наступним чином:

  • з п’ятниці, 8 січня , на суботу, 16 січня – для святкування Різдва Христового, яке випадає на четвер, 7 січня;
  • з понеділка, 23 серпня , на суботу, 28 серпня – на честь свята Дня Незалежності, яке відзначається у вівторок, 24 серпня;
  • з п’ятниці, 15 жовтня , на суботу, 23 жовтня – для відзначення Дня захисника України, який випадає на четвер, 14 жовтня.

Згідно з проєктом, спеціальний режим роботи банків та їх установ у ці вихідні визначатиметься Національним банком України.

Отже, завдяки перенесенню робочих днів українці 2021 року з нагоди свят тричі отримають пролонговані вихідні по чотири дні поспіль.

Джерело: Федерація профспілок України на своєму сайті

Back to top button