Цікаве

Як оновити весняний гардероб: корисні поради

Для підняття настрою психологи рекомендують почати з додавання у гардероб яскравих і романтичних нот. Наприклад, яскраві кольори. Можна сфокусуватися на двох дуже соковитих відтінках – зеленому та жовтому.

Так, перший цієї весни і зовсім б’є всі рекорди популярності, а другий – стане незамінним супутником у дощові дні. Про це пише 1News.

Як повідомляє модний глянець, навесні на тлі магнолій, абрикос і сакур, що розпускаються, добре виглядатимуть принти з великими бутонами.

Добре виглядатимуть принти з великими бутонами

Крім того, багато баєрів кажуть, що за останній рік підвищився попит не тільки на спортивні костюми або розслаблений одяг у піжамному стилі, але і на речі з WOW-ефектом. Людям хочеться свята, тому навіть на домашній вечірці вже природно з’явитися у сукні з рукавами-буфами або пір’ї.

Речі з WOW-ефектом

Також у тренді мереживо, яке миттєво додає образу витонченості і легкості. Особливо ніжно воно виглядає в білому кольорі, який можна поєднувати абсолютно з усім – від квітчастих спідниць до брутального деніму, граючи на контрастах.

Також у тренді мереживо, яке миттєво додає образу витонченості і легкості

Напівпрозорі тканини – ще один спосіб додати до гардеробу і свого настрою легкості. Дуже красиво вони виглядають у русі.

Напівпрозорі тканини – ще один спосіб додати до гардеробу і свого настрою легкості
Джерело: Vogue UA
Back to top button