Цікаве

Як очистити овочі від насіння: корисні лайфхаки

Іноді за рецептом потрібно, щоб овочі були без насіння. Їх можна легко видалити за допомогою підручних засобів: ножа, чайної ложки або ложки для морозива.

1News розповідає про найпростіші способи позбавити овочі від насіння в домашніх умовах.

Як очистити овочі від насіння: огірки, гарбуз і кабачки

Видалити насіння можна ложкой або нуазеткою

Для цього скористайтеся спеціальною ложкою для морозива або нуазеткою (ножем для вирізання дині). Ці інструменти схожі за формою, але різні за розміром. Їх злегка загострені краю допоможуть просто позбутися насіння. Такий прийом актуальний для огірків, кабачків, гарбуза і багатьох інших овочів і фруктів (папайї, дині).

Як очистити овочі від насіння: болгарський перець

Як почистити перець від насіння

Покладіть перець на обробну дошку боком і відріжте плодоніжки і денце. Поставте його на один із зрізів. Вставте ніж в отвір між м’якоттю перцю і насінням. Акуратно ведучи лезом уздовж стінки овоча, розріжте всі мембрани і вийміть серцевину. Потім перець можна нарізати кільцями.

Ще один спосіб – розріжте перець уздовж на дві половини і ножем відокремте м’якоть від серцевини. Тепер перець можна різати на шматочки.

Як очистити овочі від насіння: помідори

Видалити насіння можна за допомогою чайної ложки

Розріжте помідори навпіл. Чайною ложкою вийміть серцевину з насінням. Наріжте томати кубиками і відкиньте їх на друшляк на кілька хвилин, щоб прибрати надлишок рідини.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close