Цікаве

Як носити грубі черевики: поради стилістки

Осінь – час, коли можна і потрібно експериментувати зі стилем одягу. Як щодо грубих черевиків (вони ж combat boots або армійські)? Цьогоріч вони є в гардеробі ледь не всіх, хто слідкує за трендами в моді. І не дивно! Адже вони зручні й стильні. Раніше дівчата виглядали в них брутально, а сезон осінь-зима 2020–2021 вирішив допомогти красуням бути різними. Тепер армійські черевики одягають і для елегантного образу. Розповідаємо, як це зробити стильно.

Стиліст Анастасія Хохлова поділилася ідеями, які допоможуть грамотно поєднати грубі черевики з одягом. Для неї важливо поєднувати в одязі індивідуальність з трендами, розповідає 1News.

1. Ваші улюблені джинси скінні ідеально поєднаються з армійськими черевиками. Це водночас солідний та жіночний образ.

Поєднання джинсів та грубих черевиків у тренді.

2. У виграші буде й контрастне поєднання грубих черевиків з об’ємним піджаком.

Трендове поєднання грубих черевиків і об'ємних піджаків.

3. А як щодо побачення в незвичному вбранні? Романтичний образ завдяки армійським черевикам виглядає впевнено та гармонічно.

Поєднання легких суконь та грубих черевиків у тренді.

4. Комбінація легінсів та combat boots може бути як вдалою, так і не зовсім. Зверніть увагу, на прикладах, що нижче, немає короткого топа, піджака або куртки.

Трендове поєднання легінсів та грубих черевиків.

5. Армійські черевики + міні-спідниці. Образ можна “врівноважити”, гармонізувати довгим верхнім одягом. Наприклад, жіночним, приталеним пальто.

Сміливий образ: грубі черевики та міні.

6. Грубі черевики не завжди поєднуються із класичними моделями брюк, тож можна зодягти їх із широкими моделями.

Поєднання широких брюк і грубих черевиків у тренді.

7. Здається, міді може пом’якшити будь-який образ. Так, витончена і ніжна спідниця у прикладах, що нижче, з легкістю урівноважила важкий низ.

Трендове поєднання грубих черевиків і міді.

8. Дівчата високого зросту можуть сміливо поєднувати армійські черевики із вкороченими брюками. А ось мініатюрні леді мають бути обережними з подібними комбінаціями.

Комбінація із грубих черевиків та вкорочених брюк у тренді.

 

9. Можна спробувати поєднати масивне взуття та вузькі брюки. Зверніть увагу, що на фото стиліст запропонувала й образ в монохромі.

Поєднання грубих черевиків і вузьких брюк у тренді.

 

Анастасія Хохлова у своєму пості розвіяла сумніви тих, хто не знав, як можна експериментувати з армійськими черевиками:

“Грубі черевики стали повноцінною складовою базового гардероба більшості дівчат. Це зручно, практично, сучасно. Якщо ви все ще думаєте, з чим їх носити, більше не думайте!:)”

Джерело: Стиліст Анастасія Хохлова на своїй сторінці Instagram

Back to top button