Цікаве

Як не набрати вагу після схуднення: поради дієтолога

Українська дієтологиня Ольга Усенко порадила, як запобігти повторному набору ваги і вдало підтримувати свою форму.

За її словами, правильне раціональне харчування, яке використовується для схуднення, також важливе і під час підтримки ваги, передає 1News.

“Середня хороша калорійність для підтримки ваги в сидячому способі життя (коли вже немає зайвої ваги) 1600-1700 ккал. Якщо вага менше 60 кг, то калорійність може бути менша. Але не потрібно наїдати по 2000 калорій на день тільки тому, що ви потренувалися вранці і спалили 200 калорій”, – наголосила Усенко.

Також для підтримки ваги важливо пити багато води, снідати протягом години після пробудження, до кожної страви додавати овочі та вечеряти легкою їжею до 19 години. Дієтологиня також радить прибрати зі свого раціону різноманітні соуси і тренуватися три рази в тиждень.

Проте підтримка ваги все ж відрізняється від схуднення насамперед складністю страв. Наприклад, на підтримці можна дозволити собі замість простого творогу сирники, замість шматочка м’яса – котлети, дозволяється навіть суші та роли. Порція також може бути трохи більше, ніж під час схуднення

Джерело: дієтологиня Ольга Усенко на своїй сторінці в Instagram

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close