Цікаве

Як компенсувати дефіцит сонця і запобігти осінній депресії: корисні поради

Осіння депресія – проблема надумана чи справжня? Психоаналітики кажуть, що в цей час у них завжди більше клієнтів. Чому ж виникає цей стан і як можна йому запобігти – розповідає 1News.

Восени день стає коротшим, частіше йдуть дощі, відчувається наближення зими і холоду, і це все може вводити в жахливу депресію, від якої хочеться лягти і нікуди не йти.

Ці симптоми добре знайомі психологу Маргариті Іпатовій. Щоосені клієнтів у неї ставати більше.

Нехватка сонця дуже позначається на нашому стані. В цей час загострюються всі проблеми, ми швидко втомлюємося і відчуваємо виснаження. але це можна запобігти – почніть робити те, що приносить вам задоволення.

Напишіть список з 10 речей, які приносять вам задоволення, і робіть це. І ще один маленький секрет: пропоную вам подумати про те, що скоро Новий Рік, Різдво, подарунки і сніг.

Дієтологи ж рекомендують урізноманітнити раціон, додати різнокольорових овочів і фруктів. А ще – вживати більше жирів.

Жир необхідний для хорошої роботи мозку. Вершкове масло, жирні сорти риби, а також горіхи і насіння. Це для поліпшення пам’яті, для поліпшення настрою.

Лягати спати треба до пів на одинадцяту вечора, тоді краще синтезується мелатонін і людина краще висипається. А ендорфінів додадуть заняття спортом. І обов’язково треба приймати вітамін Д3 – це природний антидепресант. І тоді поганий настрій точно обійде вас стороною.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button