Цікаве

Як бути завжди здоровим: 4 правила від дієтолога

Всі ми не раз чули рекомендації дієтологів щодо того, що харчування має бути збалансованим та правильним.

Нам розповідають про те, на що звертати увагу при складанні раціону, які продукти не купувати і як правильно готувати, щоб не нашкодити організму.

Але що відбувається, коли закінчується робочий день і дієтологи знімають свої білі халати? Що насправді їдять ті, хто знають про правильне харчування абсолютно усе, та чи дотримуються вони своїх власних порад?

Про це розповіла лікар-імунолог, дієтолог Людмила Гончаренко, передає 1News.
“Я і всі члени моєї родини здали генетичний аналіз”

Це важливо, щоб розуміти, кому які продукти протипоказані. Кожен чітко розуміє, які продукти він не буде їсти, а які йому просто не підходять. Однак це не означає, що якщо одному чогось не можна, то інгредієнт повністю прибирається з раціону всієї родини.

Тут присутній момент самосвідомості і самоконтролю.Людина не кладе в свою тарілку той продукт, який їй не можна їсти, але при цьому всі інші не повинні бути в чомусь обмежені.

Немає ніякого тиску або табу. Однак при цьому кожен чітко розуміє, чому він не порушує свій раціон. Ніхто не хоче хворіти, тому усі досить усвідомлено ставляться до харчування.

Так було не завжди. Ми всі проходили через етап неприйняття, і в якийсь момент намагалися відмовлятися від принципу правильного харчування, піддавшись простому людському “хочу”. Але все це було буквально до першого захворювання або загострення. Як тільки-но десь щось починало боліти або колоти, відразу ж приходило розуміння того, що харчуватися потрібно правильно.

НАШІ ТАБУ

Напівфабрикати та пельмені

Цього я не купую. Пельменів та напівфабрикатів в моєму холодильнику немає і не буде.

Сосиски

Сосиски я не купую взагалі. Ковбаси якщо і беру, то дуже рідко і дуже високої якості. Не вивчивши склад продукту я ніколи його не куплю.

Back to top button