Цікаве

Wizz Air, Ryanair, SkyUp і МАУ: які рейси будуть скасовані, які можна перенести на інші дати та чи повернуть гроші за квитки

У зв’язку з поширенням коронавірусу найбільші авіакомпанії України та світу скасовують низку рейсів, а також вносять корективи до програми польотів. 1News повідомляє, які зміни вводять SkyUp, Wizz Air, Ryanair, МАУ і інші авіаперевізники.

SkyUp Airlines оптимізує польотну програму до Італії і Ізраїлю. Переноситься старт наступних рейсів:

 • з Києва до Рима, Бергамо (Мілан), Пізи і Болоньї – на 01 червня 2020 року.
 • зі Львова до Рима і Бергамо (Мілан) – на 01 червня 2020 року.
 • з Києва до Барі – на 01 травня 2020 року.

Якщо ваш рейс за цими напрямками скасований, ви можете безкоштовно змінити дату вильоту або звернутися за поверненням грошей.

Що з рейсами до Ізраїлю? До 16 квітня 2020 року SkyUp зменшує частоту наступних напрямків:

 • Львів – Тель-Авів-Львів – скасовані шість рейсів (19.03, 26.03, 30.03 і 02.04, 06.04, 13.04).
 • Запоріжжя – Тель-Авів – Запоріжжя – скасовані п’ять рейсів (15.03, 22.03, 29.03 і 05.04, 12.04).
 • Харків – Тель-Авів – Харків – рейси скасовуються повністю.

Що авіакомпанія пропонує пасажирам, рейси яких скасовані? Ви можете безкоштовно змінити дату вильоту або звернутися за повним поверненням коштів.

Що робити пасажирам, які хочуть скасувати подорож до Ізраїлю? Якщо квитки з вильотом до 15 квітня 2020 року, ви можете безкоштовно змінити дату.

 • МАУ повідомила, що скасовує деякі рейси до Італії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Великої Британії, Литви, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Чехії, Фінляндії, Данії, а також зменшує частоту окремих внутрішніх рейсів. Пасажири, які купили квитки на деякі рейси в березні-квітні, зможуть безкоштовно змінити дату вильоту в межах терміну дії квитка.
МАУ дозволила безкоштовно змінювати дату вильоту на деяких рейсах

 • Wizz Air коригує свій розклад польотів і скасовує рейси на певних маршрутах до Північної Італії в період з 11 березня по 2 квітня 2020 року. Протягом цього періоду було скорочено близько 60% рейсів. Пасажири, які вже забронювали квитки, в зв’язку з цим зміною автоматично інформуються і будуть розміщені на альтернативні маршрути в найкоротші терміни, але не пізніше, ніж за 14 днів до початкової дати польоту.
 • Ryanair змушена скасувати до 25% коротких рейсів до Італії на тритижневий період з 17 березня по 8 квітня через поширення вірусу COVID-19. Всі постраждалі клієнти були повідомлені за допомогою електронної пошти і SMS, їм надана можливість отримати відшкодування грошей за квитки, перебронювати або перенаправити свою подорож.
Ryanair змушена скасувати до 25% рейсів до Італії

 • airBaltic оголосила про скасування рейсів з Риги до Рима з 10 березня і до Тель-Авіва з 11 березня. Польотна програма припинена до 31 травня. airBaltic також переніс запуск нового рейсу Таллінн-Рим на 1 червня. Раніше авіаперевізник припинив польоти з Риги до Мілана і Верони до кінця квітня. Це сталося після того, як 7 березня на борту рейсу Мілан-Рига був виявлений пасажир з коронавірусною інфекцією.
 • LOT Polish Airlines вводить гнучкі правила перебронювання. Процедура поширюється на індивідуальні бронювання, зроблені до 31 березня, якщо ці рейси плануються в період з 6 березня по 24 квітня 2020 року. Змінити дату подорожі можна безкоштовно на рейси до 31 грудня 2020 року (подорожі повинні бути завершені до цього періоду) за умови збереження однакових маршрутів і бронювань.
 • Turkish Airlines також скасовує плату за перебронювання квитків, що придбані в період з 6 березня по 24 березня (виключаючи квитки на внутрішні рейси в межах Туреччини). Крім того, для квитків, придбаних до 5 березня 2020 року, на рейси, які виконуються до 31 грудня 2020 року (за винятком внутрішніх рейсів) перший запит на зміну застосовуватиметься безкоштовно за умови, що заміна завершена до 16 березня 2020 року.

Джерело: Сьогодні

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close