Цікаве

Визнали найкращу інвестицію десятиріччя

Згідно зі свіжим звітом Bank of America Securities, інвестори віртуальних валют на початку десятиліття отримали неймовірне інвестиційне зростання за 10 років. На початку 2010 року біткойн коштував менше долара, але до 2017 року ціна за криптовалюту зросла до нечуваних 20 тисяч доларів, що дозволило озолотитися всім вкладникам. Таким чином, фінансисти визнали Bitcoin найкращою інвестицією десятиріччя. Про це повідомляє 1News.

У 2017 році на піку своєї популярності популярна криптовалюта серйозно вдарила по ринку комп’ютерних відеоігор через стрімке зростання цін на відеокарти, так як видобуток цінної валюти здійснювся на спеціальних “майнінг-установках” з відеоприскорювачів. Ця ситуація дозволила ігровим приставкам зайняти нішу, що звільнилася, оскільки ціни на них виявилися нижче відеокарт без урахування вартості всього комп’ютера.

Рік по тому ціна за біткоіни впала до 3200 доларів, а до кінця 2019 року криптовалюта все ж піднялася до 7000 доларів. У якийсь момент зростання віртуальних валют допомогло піднятися акціям AMD.

Курс біткоіну за останні роки

У зв’язку з тим, що все більше компаній приймають біткойни як форми оплати, а також загальної легітимізації криптовалют в очах деяких скептиків, аналітики передрікають її зростання в 2020 році до 11 тисяч доларів. Так що зараз саме час закупитися Bitcoin тим, хто хоче збільшити свої фінанси.

У доповіді Bank of America Securities також перераховані деякі з найгірших інвестицій десятиліття. До них відносяться кьят – місцева валюта М’янми. Конфлікт в країні, раніше відомої як Бірма, обвалив валюту так, що один долар, вкладений в кьят 10 років тому, тепер коштує 0,4 одного цента США. Крім того, інвестування одного долара в грецький фондовий ринок на початку десятиліття тепер оцінюється всього у 7 центів через боргову кризу і подальшого дефолту в країні.

Джерело: CNN Business

 

Останні новини

Back to top button