Цікаве

Виставку Ukraine WOW продовжили до 29 лютого

За півтора місяці інтерактивну виставку-подорож Ukraine WOW на Центральному залізничному вокзалі відвідали рекордні 150 000 осіб. Через велику кількість запитів і прохань виставку продовжили до 29 лютого 2020 року, передає 1News.

Організатори підготували для відвідувачів кілька оновлень. Таким чином, тепер кожен може керувати однією з найбільших інсталяцій Ukraine WOW – діаграмою – наприклад, запускати в ній поїзди, включати маяк, вітряні млини. Також тепер можна вийти на ринг з легендарним українським боксером Олександром Усиком, надівши VR-окуляри.

Ukraine WOW знайомить глядача з Україною так, ніби він подорожує з нею в поїзді. Це 3900 кв.м. інтерактивних інсталяцій і унікальних експонатів: від оригіналів Малевича і Архипенка до стіни з бурштину і побудованого у виставковому просторі тунелю кохання; від унікальної азбуки Георгія Нарбута до мазанки, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко; від рожевого вагона, в якому звучать сни і мрії, до віртуальної реальності, в якій можна літати над Батьківщиною-матір’ю і зсередини побачити “дев’ятку” – найпотужнішу доменну піч в Європі.

  • Де: Київський центральний залізничний вокзал, виставковий простір “Будівля багажного відділення з рампою, корпус В”.
  • Коли: 12 січня – 29 лютого (понеділок вихідний), 11: 00-20: 00.
  • Вхід коштує 50 грн. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій – безкоштовно за наявності посвідчення.
  • Всі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на соціальні проекти “Укрзалізниці”.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close