Цікаве

Виставка Ukraine WOW: що цікавого

14 листопада за підтримки “Укрзалізниці” відкриється інтерактивна виставка Ukraine WOW. З цього проекту починається життя нового виставкового простору “Багажне відділення з рампою”, що розташовується на території залізничної станції “Київ-Пасажирський”, передає 1News.

Гості заходу з 14 листопада по 29 грудня зможуть побачити автопортрет Малевича і стіну із бурштину, політати над Батьківщиною-матір’ю та зайти в Тунель кохання, озвучити мультфільм й виткати килим. Чим ще може здивувати киян ця виставка – нижче ТОП-6 головних фішок.

Автопортрет Малевича і скарби Київської Русі

Останній автопортрет Казимира Малевича, скульптури Олександра Архипенка, 10 з 14 букв алфавіту Георгія Нарбута, перша надрукована в Україні книга – “Апостол” 1574 року Івана Федорова, барокові царські ворота XVIII століття, срібні гривні Київської Русі, унікальна українська кераміка – всі ці експонати чекають вас з 14 листопада по 29 грудня 2019 року.

Хата-мазанка і антарктична станція

На виставці можна також побачити неймовірні інсталяції: стіну із 100 кілограмів бурштину, хату-мазанку з відтвореними малюнками художниці Поліни Райко, Тунель кохання, дно Чорного моря, мініатюри антарктичної станції “Академік Вернадський”, бездонну печеру, 12-метрову діораму та багато чого іншого.

Віртуальна подорож

Ви зможете відправитися у подорож по нескінченному Рибальського мосту, політати над озером Синевир і урочищем “Каскади”, побачити Київ з висоти Батьківщини-матері, покататися на потязі в кабіні машиніста, прогулятися по відновленому Невицького замку і відвідати “дев’ятку”, найбільшу доменну піч Європи. А ще навести порядок в купе за допомоги технології Kinect та озвучити мультфільм про видатних українців.

Виставка Ukraine WOW

Виставка Ukraine WOW

Цікаві факти про Україну

Коли з’явилося перша письмова згадка про Україну? Як “народилася” перша українська партія? Хто з українців отримав “Оскар”? Де проходить найдовший залізничний маршрут? Чи правда, що в Україні живуть рожеві пелікани? Про все це ви дізнаєтесь на виставці Ukraine WOW.

Атракціони, що захоплюють

Проект відкриває величезне купе: в ньому ви знову маленькі, а ваша перша поїздка тільки починається. В блоці “Зупинка” – понад 40 осередків з цікавими атракціями: від вітру з моря в Сергіївці, що дме в обличчя, до гулу бджолиного рою; від “співу” вокзалів України до привітань із різних регіонів; від маски на свято Маланки до справжнього Каннського лева; від маленьких старовинних квитків, котрі давали право вийти на перон, до кримських черепашок, що повертають вас на берег Чорного моря.

Назвати свої “вау-факти”

Коли проект тільки починався, хотілося розповісти про все найкраще, що є в Україні, але відразу стало зрозуміло, що ця місія нездійсненна. Адже наша країна сповнена вау-історій, людей, місць і подій. В кінці Ukraine WOW ви зможете самі розповісти про ті “вау”, яких не побачили на проекті. Вони з’являться на стіні виставкового простору вже через тиждень.

Виставка Ukraine WOW

Виставка Ukraine WOW

Корисна інформація про виставку Ukraine WOW

  • Де: Київський центральний залізничний вокзал, виставковий простір “Будівля багажного відділення з рампою, корпус В”.
  • Коли: 14 листопад – 29 грудня (понеділок вихідний), 11:00 – 20:00.
  • Вхід коштує 50 грн.
  • Всі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на соціальні проекти “Укрзалізниці”.

Джерело: Сьогодні

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close