Цікаве

Вихідні на морі 2020: чисті та спокійні курорти

Якщо у вас немає можливості взяти повноцінну відпустку, навіть кілька днів на морі допоможуть відпочити душею і набратися сил. 1News пропонує вам добірку чистих і спокійних українських курортів на березі Чорного та Азовського моря.

Приморськ

 

Приморськ

Приморськ – це невелике курортне місто в Запорізькій області, що знаходиться за два кілометри від берега Азовського моря. Тут сподобається тим, хто полюбляє спокійний і розмірений відпочинок, оскільки розваг на курорті не дуже багато. Зате в Приморську розташовані мілководні пляжі з теплою водою і чистим золотавим піском. За більш активним проведенням часу можна поїхати до Бердянська, який знаходиться за 26 км від курорту.

Генічеськ

 

Генічеськ

Генічеськ – місто в Херсонській області та один з кращих азовських курортів України. Вхід в море тут дуже пологий, а лінія заглиблення досить протяжна. Поруч з Генічеськом знаходиться декілька солоних озер, на які відпочивальники приїжджають для оздоровлення. Одне з озер, Сиваш, влітку набуває яскраво-рожевого кольору, тому в цьому місці можна зробити стильну фотосесію.

Очаків

Очаків

Очаків – місто на березі Чорного моря в Миколаївській області. Це кліматичний курорт з багатими ресурсами мінеральних вод, а також з різноманітністю лікувальних грязей. Чисті піщані пляжі з пологим дном і розташовані уздовж всього Чорноморського узбережжя. В Очакові можна насолодитися красою піщаних кіс, мальовничих урвищ, мілководних заток, і озер.

Курортне

Курортне

Селище Курортне – затишний куточок за 80 км від Одеси, розташований в екологічно чистому районі на узбережжі Чорного моря і Будацького лиману. Тут на відпочивальників чекає чисте і ласкаве море, тиша і спокій. Також в Очакові просто приголомшливі пейзажі. У 50 км від курорту знаходиться стародавнє місто Білгород-Дністровський, яке варто відвідати, щоб побачити Акерманську фортецю.

Скадовськ

Скадовськ

Скадовськ – курорт на Чорному морі в Херсонській області. Пляжний відпочинок тут часто поєднують з корисними для здоров’я процедурами. У Скадовську розташовано понад 100 оздоровчих комплексів – як дитячих, так і дорослих. Погода влітку на цьому курорті зазвичай спекотна, а вода і повітря затоки вважаються дуже сприятливими для людини. Переважно сюди приїжджають сім’ї з дітьми.

Джерело: Сьогодні

Back to top button