Цікаве

Ввівши персональні санкції проти «слуг», Росія остаточно визнала, що при Зеленському ніяких зрушень в питанні миру на Донбасі не буде, – політичний оглядач

Ввівши персональні санкції проти депутатів від «Слуги народу», Росія остаточно визнала, що при Зеленському ніяких зрушень в питанні миру на Донбасі не буде. Таку думку висловив політичний оглядач Володимир Мулик.

«Днями стало відомо, що Росія ввела персональні санкції проти низки народних депутатів від «Слуги народу». Більшість «слуг» раділи цьому, як ярмаркові дурники на своїх сторінках в соціальних мережах, судячи з усього, не розуміючи головного.

Абсолютно очевидно, що дане рішення Росії можна трактувати, як остаточне визнання того, що із Зеленським та його оточенням ніяких зрушень в питаннях миру на Донбасі не буде. Ні вчора, ні сьогодні, ні в майбутньому. Нагадаю, що проти Порошенка і його оточення, приблизно таким же чином, але довший період часу, не вводилися масштабні адресні санкції, оскільки в Москві в той час були певні ілюзії на рахунок можливості політичного врегулювання українського питання. Коли ці ілюзії розвіялися, почався процес введення санкцій.

Після приходу до влади Зеленського Москва чекала від нього не слів, а конкретних справ в руслі його бравурних заяв по Донбасу. Однак вистачило всього півтора року, щоб зрозуміти, що за цими заявами крім пафосу, немає нічого. Тому проти «слуг» Зеленського почали вводити санкції, і можна впевнено говорити, що процес продовжиться, оскільки Москва не пов’язує питання досягнення миру на Донбасі із Зеленським та його оточенням.

У той же час, Медведчук і ОПЗЖ будуть продовжувати нарощувати колосальні можливості по експлуатації теми миру на Донбасі і гри на полі «єдиної адекватної сили», на яку «Слуги народу», повністю себе дискредитувавши, претендувати вже не зможуть. Відповідно, «першу скрипку» в темі досягнення миру на Донбасі не тільки в Росії, але і в Європі, гратимуть саме ОПЗЖ і Медведчук.

А санкції в цьому контексті лише позначають прапорцями майбутнє електоральне поле, щоб ті особи і групи, які в них виявилися, не могли по другому разу експлуатувати тему Південного Сходу.

До речі, Разумков, який теж потрапив до списку, вже всерйоз замислюється над своєю окремою партією, яку готові профінансувати українські олігархи. Але перебуваючи в російському списку санкцій, йому буде важко продавати свою «адекватність» на Південному Сході».

«73% електоральний міхур Зеленського і «Слуг народу» зараз здувається колосальними темпами. Люди, які півтора роки тому повірили красивій обгортці, зараз масово йдуть до ОПЗЖ і «Європейської солідарності», що вже зараз видно по приросту підтримки цих політсил. І ці тенденції продовжать посилюватися … Напруга наростає…», – зазначив Мулик.

Останні новини

Back to top button