Цікаве

Вперше в історії на Місяць відправлять жінку-астронавта

Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) представило оновлений план космічної програми Artemis, передає 1NEWS з посиланням на hmarochos.kiev.ua.

Згідно з планом, у 2024 році на Місяць відправлять першу в історії жінку-астронавта, повідомляє пресслужба космічної агенції.

Програма поділена на три місії. Перша фаза програми, Artemis 1, запланована на осінь 2021 року. Вона передбачає перший безпілотний політ навколо Місяця. За словами керівниці програми NASA з пілотованих космічних польотів Кеті Лідерс, перша фаза триватиме близько місяця, щоб перевірити всі критично важливі системи.

Місія Artemis 2 повторить політ навколо Місяця, але вже з астронавтами на борту в 2023 році. Наступна фаза, Artemis 3, стане першою місією з посадки астронавтів на Місяць. Вона запланована на 2024 рік.

Проте графік проєкту залежить від того, чи виділить Конгрес США 3,2 мільярда доларів на створення системи посадки. Палата представників вже підтримала виділення 600 мільйонів доларів для місячного модуля.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close