Цікаве

ВООЗ не рекомендує лікувати коронавірус ремдесивіром

Експерти ВООЗ не знайшли доказів того, що ці ліки покращують шанси на виживання пацієнтів або зменшують потребу у штучному вентилюванні легень

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) не рекомендує прописувати ремдесивір пацієнтам, госпіталізованим з COVID-19, незалежно від їхнього стану.

Експерти ВООЗ не знайшли доказів того, що ці ліки покращують шанси на виживання пацієнтів або зменшують потребу у штучному вентилюванні легень, – інформує 1NEWS.

Ще влітку ремдесивір привернув увагу світу, як потенційно ефективний засіб у боротьбі з COVID-19. Цей антивірусний препарат усе ще залишається одним з двох препаратів, які дозволено використовувати при лікуванні пацієнтів з COVID-19.

Утім, масштабне дослідження ВООЗ (Solidarity Trial) продемонструвало минулого місяця, що ремдесивір має мінімальний або й жодного впливу на летальність або тривалість перебування в лікарнях пацієнтів з COVID-19.

Нагадаємо, що ремдесивір вживав президент США Дональд Трамп, коли заразився коронавірусом. Попередні дослідження демонстрували, що цей препарат пришвидшує одужання. На сьогодні його дозволено використовувати при лікуванні COVID-19 у понад 50 країнах. Ремдесивір був розроблений американською компанією Gilead для лікування лихоманки Ебола.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button