Цікаве

ВООЗ назвала переваги грудного вигодовування

Посилаючись на останні дослідження, міжнародні експерти підкреслюють, що грудне вигодовування у перші місяці життя допомагає понизити ризик виникнення неінфекційних захворювань

Прикладання немовляти до грудей матері відразу ж після народження зміцнює імунну систему новонародженого і попереджає розвиток неінфекційних хвороб.

Про це свідчать результати досліджень, проведених експертами Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), – інформує 1NEWS.

“Прикладання немовляти до грудей матері у першу годину життя служить своєрідним першим «щепленням» – потужною підтримкою імунітету дитини. Материнське молоко грає дуже важливу роль у відвертанні неінфекційних захворювань”, – зазначають у ВООЗ.

Посилаючись на останні дослідження, міжнародні експерти підкреслюють, що грудне вигодовування у перші місяці життя допомагає понизити ризик виникнення неінфекційних захворювань, включаючи діабет та гіпертонію.

“Неінфекційні захворювання складають 70 відсотків усіх хвороб на планеті. Грудне вигодовування – дуже важливе, воно може змінити життя дитини. У нас є вагомі докази того, що годування грудьми знижує ризик таких захворювань, як діабет, гіпертонія та ожиріння”, – зазначають експерти.

У ВООЗ зазначають, що відношення суспільства до грудного вигодовування і підготовка медперсоналу в пологових будинках є дуже важливими.

«Дуже важливо, щоб у пологових будинках і центрах були умови і персонал для допомоги матерям в питаннях грудного вигодовування. Також в суспільстві існує стигматизація годуючих жінок. Нам треба боротися з цією проблемою, де і коли б вона не виникала, оскільки негативне сприйняття годуючих матерів безумовно завдає великої шкоди громадському здоров’ю”, – підкреслили у ВООЗ.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close