Цікаве

Володимир Бондаренко втік від кримінальної відповідальності за підробку диплома

Прокурор задовольнив клопотання захисника про звільнення колишнього керівника апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимира Бондаренка від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності. Тепер Володимир Бондаренко не буде нести відповідальність за підробку диплома.  Повідомляє 1News з посиланням на сторінку ОО “Громекс” в мережі Фейсбук.

“Виходить, що Володимир Бондаренко не заперечує, що здійснив злочин, але просить звільнити від відповідальності, тому що з тих пір минуло занадто багато часу”, – говориться у повідомленні.

Також захисник Володимира Бондаренко подав до суду скаргу на бездіяльність прокурора Київської місцевої прокуратури №10, яка полягає у не зверненні до суду з клопотанням про звільнення колишнього керівника КМДА від кримінальної відповідальності. Проте слідчий суддя Шевченківського районного суду Києва Трубніков 3 жовтня відмовив у відкритті цього виробництва.

“Свої вимоги особа обґрунтовує тим, що в рамках кримінального виробництва № 12017100000000483 процесуального керівника – прокурора Київської місцевої прокуратури №10 було подано заяву про звільнення особи від кримінальної відповідальності за підставою статті 49 УК України та звернення із відповідною заявою до суду. Згідно відповідей на зазначене ходатайство, датоване 11.09.2017, прокурором було прийняте рішення про задоволення заяви. У той же час особа, що подала скаргу вважає, що прокурором здійснено бездіяльність, яка проявляється у незвертанні прокурора до суду з клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності у порядку, передбаченому ст 283-286 КПК України», – зазначено в описовій частині відповідної постанови.

Главе аппарата КГГА Владимиру Бондаренко грозит два года тюрьмы за поддельный диплом

Нагадуємо, главу апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимира Бондаренка підозрюють у підробці диплому бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка. Раніше повідомлялось, що в архіві Львівського університету немає документів, які підтверджують те, що Володимир Бондаренко пройшов навчання та отримав диплом у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

В червні 2017 року мер Києва Віталій Кличко відторонив главу КМДА Володимира Бондаренка від виконання посадових обов’язків: почалася процедура офіційної перевірки оприлюдненої інформації про підробку диплома чиновника.

За підробку диплома Володимир Бондаренко міг отримати покарання у вигляді позбавлення свободи до двох років.

Інформацію про підробку диплома Володимира Бондаренка виявили журналісти програми “Схеми”.

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...
Close