Цікаве

Водохреща 2021: найцікавіші ворожіння

Вечір перед Хрещенням – Водохресний святвечір – здавна вважався останньою можливістю для святочних ворожінь. Більш того, отримані в цей час передбачення вважалися найбільш правдивими.

Незважаючи на те, що церква вкрай негативно ставиться до будь-яких занять магією, дівчата й жінки в такий спосіб намагаються дізнатися, що їх чекає в найближчому майбутньому. Про кілька популярних у Хрещення ворожінь розповідає 1News.

Ворожіння на соломі

Дівчина має стати спиною до купи соломи, обережно схопити зубами й повільно витягнути одну вподобану з навислих зверху соломин. На кінці соломинки колос – до весілля з багатим, якщо обірветься – все життя жити з бідняком.

Ворожіння з кішкою

Кішок також залучають до святкових ворожінь. Для цього дівчина загадує бажання і кличе тварину. Якщо кішка переступить поріг лівою лапою – бажання здійсниться, правою – не судилося.

Кішок також залучають до святкових ворожінь


Ворожіння на золотому ланцюжку

На золотому ланцюжку ворожать на самоті, пізно вночі. Виріб потрібно потерти в руках, поки він не стане теплим. Потім ланцюжок беруть у праву руку, трохи струшують і різко кидають на стіл. За отриманою фігурою намагаються визначити майбутнє.

  • Коло означає скрутне становище, у якому людина опиниться найближчим часом і з якого складно буде знайти вихід.
  • Рівна смуга – везіння та удача.
  • Заплутаний вузол – життєві труднощі.
  • Трикутник – велика удача в справах і в коханні.
  • Бант – до весілля найближчим часом.
  • Змія – загрожує зрада, тому варто бути обережним з людьми.
  • Серце – дівчину кохають. Любов принесе їй щастя та душевну гармонію.
Ворожіння на ланцюжку: за отриманою фігурою намагаються визначити майбутнє


Ворожіння на віщий сон

Лягаючи спати, дівчина каже: “Святий Самсон, покажи святковий сон”. Потім потрібно подумати про те, що найбільше турбує: яким буде майбутній чоловік, коли буде весілля тощо. Після цього ні з ким не можна розмовляти.

Ворожіння на папірцях

Увечері напередодні Хрещення на 12 маленьких листочках паперу потрібно написати 12 бажань. Листочки згортають трубочкою або квадратом і перед сном кладуть під подушку. Уранці в Хрещення витягують три папірці – саме ці три бажання, згідно з ворожінням, незабаром мають здійснитися.

Джерело: Обозреватель

Останні новини

Back to top button