Цікаве

Власники «Епіцентру» купують футбольний клуб у двох олігархів

Депутат Верховної Ради Олександр Герега та його дружина Галина, які володіють мережею магазинів «Епіцентр К» купують футбольний клуб «Карпати». Про це повідомив журналіст Сергій Болотніков в програмі «ТаТоТаке».

Галина та Олександр Гереги

За його словами, Гереги давно придивлялися до варіанту придбання «Карпат», і ось нарешті залагодили деталі покупки у нинішніх власників львівського клубу – Петра Димінського та Ігоря Коломойського.

«Вже кілька днів в клубі працюють люди, які оцінюють майно «Карпат», проводиться аудит. Я не знаю, чи це вже точно означає передача власності, чи це ще просто оцінка майна, щоб сформувати ціну. Але процес вже такий іде», – зазначив він.

Оцінюючи такий перебіг подій для ФК «Карпати», Болотніков вважає, що це непоганий варіант. «У футболі вони (Гереги – ред.) не новачки, адже Олександр Герега – віце-президент Федерації футболу України. Він в спорті дуже давно і підтримує різні спортивні проекти. І хто не знає, то у 2015 році «Епіцентр» став спонсором німецького клубу «Вольфсбург»», – додав журналіст.

В той же час Болотніков відмітив колосальні політичні ризики купівлі Герегами ФК «Карпати». Адже по-перше Олександр Герега раніше був членом Партії регіонів, а по-друге, він голосував за диктаторські закони під час Революції гідності. Існує ймовірність, що фанати клубу не зрозуміють такої зміни власника.

Власником клубу зараз є львівський бізнесмен Петро Димінський, який став президентом «Карпат» улітку 2001 року. В 2010 році Димінський продав 50 % акцій клубу офшорній компанії, яку пов’язують з Ігорем Коломойським.

За даними аналітичної системи «YouControl», станом на 2016 рік кінцевим бенефіціарним власником була компанія «Менділ Лімітед» (Британські Віргінські острови, кінцеві бенефіціарні власники: Петро Димінський і кіпріот Хрістакіс Ніколау). Станом на зараз кінцевими власниками зазначені компанії з однаковими назвами – «Менділ Лімітед», зареєстровані на Кіпрі та на Британських Віргінських островах.

Нагадаємо, що Петро Димінський зараз перебуває у розшуку.

18 серпня минулого року на трасі Львів-Краковець «Мерседес» Димінського врізався в «Опель» 31-річної жінки. Жінка загинула на місці.

Винуватцем ДТП визнав себе охоронець Димінського Андрій Борщ, який був узятий під варту, а пізніше переведений під домашній арешт. У той же час родичі загиблої наполягали, що за кермом «Мерседеса» знаходився сам Димінський.

22 серпня Димінський полетів до Швейцарії і з того часу в Україні не повертався.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close