Цікаве

“Вконтакте” обійшла блокування в Україні

Мова про те, що вже не потрібно встановлювати сервіси для обходу блокування, щоб соцмережа безперебійно працювала на мобільних пристроях

Російська соціальна мережа “ВКонтакте” на своїй офіційній сторінці для українських користувачів повідомила, що розробники поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, завдяки чому ВК тепер можна користуватися “без обмежень”.

Про це інформує 1NEWS.

Для українських користувачів відтепер немає перешкод.

Мова про те, що вже не потрібно встановлювати сервіси для обходу блокування, щоб соцмережа безперебійно працювала на мобільних пристроях.

 

Міністр культури Олександр Ткаченко попросив перевірити, чи дійсно російський сайт “Вконтакте”, який потрапив під заборону в Україні, працює після виходу додатку.

За словами міністра, близько 30% на півдні в кількох містах на сьогодні користуються програмами російського виробництва.

“Вони є в інтернеті спокійно. Проникнення, власне, інформації, яка йде з “Вконтакті” чи з російських телеканалів дійсно вагоме. Ми кілька разів зустрічались в РНБО з цього приводу, є план заходів, сподіваюсь, що цей план заходів буде все ж таки реалізований. Стосовно “ВКонтакте”. Я попросив сьогодні, як ми дізналися про цю інформацію, перевірити, чи насправді це реалістично, і що можна зробити, які рішення прийняти, для того, щоб протидіяти цій історії”, – сказав Олександр Ткаченко, відповідаючи на запитання, як він бачить вихід із ситуації з тим, що російський сайт “Вконтакте” створив додаток, що дозволяє йому працювати в Україні.

Джерело: УНН

Back to top button