Цікаве

Відкриття кінотеатрів у Києві: коли ми зможемо подивитися фільми на великих екранах

Ми всі за кілька місяців карантину встигли скучити за переглядом фільмів на великих екранах. На цю мить у Києві закриті всі кінотеатри, але для глядачів з’явилася альтернатива – автокінотеатри просто неба. Попри такий варіант, багатьох любителів кіно цікавить питання, коли в Києві відкриють кінозали.

Кінотеатри в Києві будуть відкриті на останньому етапі виходу з карантину. Про це повідомив голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан, передає 1News.

“Відкриття столичних кінотеатрів під питанням. Кінотеатр – це місце масового скупчення людей, і в них є високий ризик поширення інфекції. Тут люди перебувають у закритому приміщенні понад 15 хвилин. Це небезпечно. Перш ніж їх відкрити, потрібно проаналізувати загальну динаміку захворювань в місті впродовж двох тижнів”, – розповів Олег Рубан.

Засновниця кінотеатру “Жовтень” Людмила Горделадзе повідомила, що за попередніми даними кінотеатри планують відкрити 16 липня. Людмила Горделадзе вважає, що ця дата є передчасною, оскільки відкриття кінотеатрів доцільне, коли почнеться сезон прем’єр. Глядачі чекають побачити на екранах нові фільми, вихід яких переважно відбудеться в другій половині літа.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close