Цікаве

Верховна Рада України запустила новий офіційний сайт

Забезпечено зручний спосіб подачі матеріалів пленарних засідань зі швидким і зрозумілим пошуком інформації за допомогою нових календарних форм

Стартував новий офіційний сайт Верховної Ради України.

Про це повідомляє 1NEWS.

Так, створено нові шаблони сайту, запропоновано нове бачення блоку “Хід пленарних засідань” у розділі “Робота парламенту України сьогодні”, яким спрощено розуміння режиму роботи Верховної Ради України. У результаті відвідувач сайту отримає інформацію:
– Верховна Рада України працює в режимі пленарного тижня;
– Народні депутати працюють у комітетах, комісіях і фракціях;
– Народні депутати працюють з виборцями;
– Інший режим роботи.

Забезпечено зручний спосіб подачі матеріалів пленарних засідань зі швидким і зрозумілим пошуком інформації за допомогою нових календарних форм.

З метою створення якісної комунікації Парламенту України з усіма аудиторіями відвідувачів сайту у новому дизайні вебпорталу запропоновано окремий новинний підсайт – “Прес-центр”, що отримав розширені інформаційні блоки: важливі теми, тематичні новини; новини комітетів; огляди друкованих видань Верховної Ради України; медійні матеріали; дайджест новин – електронна підписка; Верховна Рада України у соціальних мережах.

Також для реалізації контекстного пошуку інформації на сайті розроблено нову систему пошуку.

Зазначимо, що дизайн нового сайту Верховної Ради України робила компанія Kitsoft, яка також співпрацювала з Міністерством закордонних справ, Державним агентством з питань електронного урядування України, Антимонопольним комітетом України, ДП “Інформаційні судові системи” та інші.

Так, роботи з придбання програмних модулів з установленням для структурування та дизайну офіційного веб-сайту Верховної Ради України та автоматизованої системи “Тезаурус Eurovoc” (українська версія) коштували 3 287 550 гривень.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close