Цікаве

Венеція закрила безкоштовний вхід в базиліку Сан-Марко: як виглядає собор

Після масштабної повені влада італійської Венеції вирішили з квітня 2020-го року зробити вхід в базиліку Сан-Марко платним. Це допоможе зібрати гроші на відновлення собору. Ціну квитка поки не називають. Про це повідомляє 1News.

Купити квиток на сайті Сан-Марко зможуть соло-туристи або групи мандрівників. У вартість буде входити відвідування основних приміщень собору, додаткових залів і вівтаря Пала д’Оро.

Потрапити в базиліку можна буде і за безкоштовною квотою. Такі квитки вдасться отримати тільки в касах собору в день відвідин. Їх кількість буде обмеженою (як і список доступних для огляду місць). Вільно зможуть проходити в храм віруючі. Для них передбачений окремий вхід.

Базиліка Сан-Марко всередині

Базиліка Сан-Марко всередині

За словами члена виконавчої ради Сан-Марко П’єрпаола Кампостріні, забронювати платний квиток можна буде заздалегідь на сайті собору. Це можливо не тільки для окремих туристів, але і для груп.

Центральна площа Венеції

Центральна площа Венеції

Щороку до Венеції приїжджає більше 22 мільйонів туристів. Місцева влада вже затвердила податок за в’їзд (з 1 червня він підніметься до 10 євро). На центральній площі Сан-Марко встановлений ліміт відвідувань – 65 тисяч осіб в день.

Джерело: Venezia Radio TV

Tags

Останні новини

Back to top button
Close