Цікаве

Вчені з’ясували, що темна енергія у Всісвіті стає сильнішою з плином часу

Сьогодні фахівці НАСА, озброївшись новою інформацією та матеріалами щодо квазарів, отриманих за допомогою Обсерваторії Чандра разом з Обсерваторією XMM-Ньютон від Європейського Космічного Агентства, встановила новий можливий факт щодо реальної поведінки і природи темної енергії, передає 1NEWS з посиланням на 1informer.com.

Темна енергія була вперше відкрита в якості концепту близько 20 років тому і імовірно є основним елементом видимого Всесвіту, складаючи до 70% її матеріального оформлення. Однак раніше вважалося, що ця сила є константою і не змінюється в залежності від прискорення часу і частинок.

Це було поставлено під сумнів новим дослідженням фахівців НАСА, які зібрали новий виток інформації про квазари – а точніше, про їх відстані один від одного і від Землі, використовуючи новий метод комп’ютерної симуляції, який охопив понад 1,600 зареєстрованих квазарів.

Фахівці порівняли отримані результати з аналогічними, отриманими в ході перевірки старішого методу такого обчислення під назвою “теорія згоди”, і виявили, що в загальному і цілому відстань і прискорення квазарів значно відрізняються від раніше продемонстрованих показників. Що може, в свою чергу, означатиме той факт, що темна енергія не є константою і що вона поступово збільшується – особливо зараз, після деякого часу, що пройшов з Великого Вибуху. Про це також побічно говорить відмінність у вимірі траєкторії розглянутих наднових.

Проте, фахівцям НАСА ще належить провести чимало досліджень і тестів щодо своєї нової теорії, яка обіцяє перевернути уявлення фахівців і всього людства про пристрій відомому нам Всесвіті. Як би там не було, варто відзначити той факт, що паралельно ведуться і інші дослідження, деякі з яких так чи інакше співвідносяться з представленої гіпотезою про динамічність темної енергії у Всесвіті.

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close