Цікаве

Вчені з’ясували, що Сovid-19 почав передаватится швидше від людини до людини

Новий штам коронавірусу Covid-19, який виявили вчені, може передаватися швидше від людини до людини, ніж інші різновиди вірус, передає 1NEWS з посиланням на DW.

Про це повідомив американський інфекціоніст, головний експерт робочої групи із боротьби з коронавірусом доктор Ентоні Фаучі у медичному журналу Journal of the American Medical Association.

«Дані свідчать про те, є одна мутація, яка дає змогу вірусу швидше розмножуватися, відтак цей тип коронавірусу Covid-19 може бути ще заразнішим»- заявив Фаучі.

Раніше було оприлюднено дослідження, проведене експертами з групи з геноміки COVID-19 із Шеффілда (Англія), у якому стверджується, що новий штам коронавірусу «став найпоширенішою формою у глобальній пандемії». При цьому дослідники наголосили, що немає свідчень того, що переважаючий штам – G614 – викликає важчі наслідки зараження, ніж початковий штам коронавірусу.

Доктор Фаучі підтвердив, що «немає жодного зв’язку з тим, чи переноситиме людина вірус гірше”.

Нагадаємо, сСтаном на 3 липня у світі 10 869 739 осіб інфіковано Covid-19. Загальна кількість померлих від інфекції, викликаної новим коронавірусом SARS-CoV-2, у світі складає 521 298. Своєю чергою, одужали 5 754 006 людей.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close