Цікаве

Вчені з’ясували ідеальний вік для схуднення

У Сполучених Штатах Америки вчені зробили прорив у сфері дієтології. Так, фахівці змогли визначити “найкращий вік” для схуднення, інформує 1NEWS з посиланням на Свідок.

До цього, багато хто думав, що проблема зайвої ваги ніяк на пов’язана з віком, проте вже є науково підтверджені докази.

Журналісти з посиланням на слова вчених пишуть: “Люди, чий індекс маси тіла знизився з позначки “ожиріння” нижче позначки “серйозна надмірна вага” в період від 25 до 40 років, мали знижений на 54% ризик смерті, в той же час втрата ваги після 40 років не дуже впливає на це”.

Також вчені заявили, що “найнижчі показники смертності спостерігалися серед людей, чий індекс був” нормальним”: показник 18,5-24,9″. Підкреслюється, що про це стало відомо після аналізу даних більш ніж 24 тисяч учасників Американського національного дослідження здоров’я і харчування, яке проходило в період з 1998 по 2015 роки.

Варто також нагадати нашим читачам, щоб забезпечити організму правильну налагоджену роботу, необхідно щодня вживати в їжу продукти, багаті активними речовинами. Організму потрібні всі групи вітамінів, для цього необхідно харчуватися різноманітно, адже вони виконують величезну роль в обміні речовин. Горіхи, морква, яблука, риба, м’ясо, молоко, сир, масло, сметана і сир — це топ продуктів, які рекомендується для вживання в їжу щодня.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close