Цікаве

Вчені вважають, що вживання оливкової олії продовжує життя

Вчені з Медичної школи Університету Міннесоти відкривають потенційний новий спосіб впливу дієти на хвороби, пов’язані зі старінням. Ключ – оливкова олія, пише 1NEWS з посиланням на Країну Здоров’я.

 

 

Оливкова олія в середземноморській дієті може служити ключем до збільшення тривалості життя і зменшення пов’язаних зі старінням захворювань. Результати були опубліковані в журналі Molecular Cell.

Ранні дослідження показали, що червоне вино – основний фактор користі для здоров’я раціону середземномор’я, оскільки воно містить з’єднання під назвою ресвератрол, що активують певний шлях в клітинах, що збільшує тривалість життя. Останні роботи передбачає, що жир в оливковій олії насправді активує цей шлях.

Вживання оливкової олії недостатньо, щоб отримати переваги для здоров’я. Дослідження показують, що в поєднанні з обмеженням споживання калорій і фізичними вправами, ефект від оливкового масла найбільш виражений.

“Ми виявили, що спосіб, яким цей жир працює, полягає в тому, що спочатку він повинен зберігатися в мікроскопічних з’єднаннях, званих ліпідними крапельками – так клітини накопичують жир, корисні ефекти реалізуються. Ми хочемо зрозуміти біологію, перевести її на людей, сподіваючись змінити парадигму охорони здоров’я “, – сказав головний автор дослідження.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close