Цікаве

Вчені вважають, що смажена їжа збільшує ризик передчасної смерті

Навіть корисні продукти, будучи смаженими, прискорюють наближення передчасного смертельного результату, заявляють вчені з США, інформує 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Чим рідше людина їсть смажену їжу, тим нижче її ризик передчасної смерті.

Зокрема, вони підрахували: вживання однієї порції смаженої курки в день підвищує ризик передчасної смерті на 13%, а часте вживання смаженої риби або морепродуктів – на 7%.

Учені переконалися в шкоді смаженої їжі, оцінивши результати 18-річних спостережень за групою з 100 тисяч жінок у віці від 50 до 79 років. Фахівці проаналізували вплив на різні системи організму 122 продуктів харчування. В результаті вони виявили, що учасниці, які вживали смажену їжу щодня, частіше виявлялися схильними до захворювань серця, ніж ті, хто не їв смаженого.

При цьому, спеціально підкреслили автори розслідування, навіть корисні продукти, включаючи рибу і морські делікатеси, сприяють смертності поряд з шкідливими.

“Якщо ви смажите рибу, вона перетворюється з корисної у шкідливу їжу. Будь-яка смажена їжа погіршує стан серцево-судинної системи і може сприяти розвитку діабету», – констатували вчені.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close