Цікаве

Вчені вважають погоду причиною алкоголізму

Дослідження дає нові докази того, що погода, а особливо температура та кількість сонячного світла, впливає на споживання алкоголю

Люди, які живуть у холодному кліматі з меншою кількістю сонячного світла, схильні пити більше алкоголю.

Про це йдеться в новому дослідженні, проведеному у США. Воно встановило зв’язок між середньою температурою повітря, тривалістю світлового дня та споживанням алкоголю, – інформує 1NEWS.

Дані зі 193 країн показали, що такі особливості клімату призводять до вищих показників споживання алкоголю та захворювань печінки.

“Це перше дослідження, яке системно демонструє, що в усьому світі та в Америці, на більш холодних територіях та в районах, де менше сонячного світла, ви більше п’єте та більш схильні до цирозу”, – каже керівник дослідження Рамон Баталлер, заступник директора Пітсбурзького центру досліджень печінки.

Випивку також пов’язують з депресією, яка, як правило, більш поширена, коли сонячне світло в дефіциті.

У дослідженні, опублікованому в Hepatology journal, використані дані від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Всесвітньої метеорологічної організації.

В ньому також брав участь доктор Пітер МакКанн, медичний радник лікарні Castle Craig – шотландської клініки з реабілітації постраждалих від алкогольної та наркотичної залежності.

За його словами, дослідження дає нові докази того, що погода, а особливо температура та кількість сонячного світла, впливає на споживання алкоголю.

А це збільшує ризики такої небезпечної хвороби печінки як цироз, що в перспективі може призводити до відмови печінки та до смерті.

Джерело: ВВС Україна

Останні новини

One Comment

  1. причиной алкоголизма являются тонкоматериальные сущности, которые поражают тонкие тела человека

Back to top button