Цікаве

Вчені встановили першу жертву вбивства в історії людства

Виявилося, що стародавня людина отримав дві травми - перелом біля основи черепа і втиснутий перелом на правій стороні зводу черепа

Групі вчених вдалося встановити першу жертву вбивства в історії людства.

Про це повідомляє 1NEWS.

Фахівці вивчили останки людини Cioclovina calvaria епохи палеоліту. Особливу увагу вони приділили черепу дорослої людини, що жила 33 тисячі років тому. Права кістка черепа поламана і вчені вирішили з’ясувати походження травми.

Для цього було створено 20 спеціальних сфер, що імітують черепну коробку. На них перевірили різні можливості отримання аналогічної травми, в тому числі падіння з висоти і удари камінням.

Виявилося, що стародавня людина отримав дві травми – перелом біля основи черепа і втиснутий перелом на правій стороні зводу черепа. Передбачається, що його кілька разів ударили палицею або предметом схожим на биту. Подібне не могло бути нещасним випадком. Вчені вважають, що людина могла померти і від інших внутрішніх пошкоджень, але їм був доступний тільки череп.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

3 Comments

  1. Ну якщо ви вже переводите з російськомовних ресурсів, то хоть прочитайте перед публікацією. Стародавня людина ОТРИМАВ травму? Людина – вона. ВТИСНУТУ травму? Потрібно вдавлену. Вчіть українську мову.

Back to top button
Close