Цікаве

Вчені стверджують, що соціальні мережі негативно впливають на навчання дітей

Підлітки отримують суттєво нижчі оцінки в школі, якщо корситують соціальними мережами. Це встановили вчені з США. У сферу їхньої уваги потрапили 10 000 учнів із середнім віком в 13,5 років, пише 1NEWS з посиланням на internetua.com.

Корисна інформація для батьків юних підлітків, які сьогодні практично не розлучаються зі смартфонами і комп’ютерами. Нове дослідження показує, що витрачати на спілкування з цими пристроями підлітки повинні не більше години на день, інакше їхня успішність істотно знизиться. Звичайно, автори досліджень не розповіли, яким чином батьки можуть змусити дітей розлучитися з найбільш потрібними для них предметами.

Раніше експерименти показували, що у молодих людей починається в прямому сенсі психічна та фізична ломка, якщо їм не дають тримати в руках смартфон протягом більш ніж 10-15 хвилин. І ось тепер американські вчені довели, що якщо підлітки користуються інтернетом, соціальними мережами або грають у відеоігри більше 60 хвилин щодня, то вони отримують суттєво нижчі оцінки в школі.

Автори дослідження закликають тат і мам обмежити час вживання гаджетів своїми дітьми. Сьогодні дозвілля молодих людей в значній мірі складається з спілкування через смартфон зі своїми ровесниками, знайомств, ведення сторінок у соціальних мережах, публікації різного роду фото та відеоматеріалів, а також ігор. Якщо вилучити все це з життя сучасного підлітка, то можна легко собі уявити, до яких наслідків це може призвести для психіки.

 

 

 

 

 

Back to top button