Цікаве

Вчені стверджують, що смерть – це лише ілюзія, створена людською свідомістю

Професор з Університету Уейка Фореста і автор книги «Біоцентризм: життя і свідомість – ключі до розуміння всесвіту» Роберт Ланца – заявляє, що смерті, такої, як ми її сприймаємо, немає, інформує 1NEWS з посиланням на earth-chronicles.ru.

Наше самосвідомість після смерті зберігається ще деякий час у вигляді електричних імпульсів, що проходять через нейрони в корі головного мозку. Відповідно до теорії біоцентризму смерть є ілюзією, яку створює наша свідомість. Біоцентризм, нова наукова теорія Роберта Ланца, відрізняється від класичного біоцентризму тим, що в основі стоять не тільки інтереси живої природи, а й Всесвіту в цілому і керує всією цією системою людина.

За твердженням Роберта Ланца, це відчуття не зникає після смерті. Це твердження він засновує на законі збереження енергії, який говорить, що енергія ніколи не зникає, вона не може бути створена або знищена. Професор зробив припущення, що ця енергія здатна «перетікати» з одного світу в інший. Ланца розглядає експеримент, який був опублікований в журналі Science.

В цьому експерименті показано, що вчені можуть впливати на поведінку мікрочастинок в минулому часі. Це твердження є своєрідним продовженням експериментів, які доводять теорію квантової суперпозиції. Частинкам «довелося вирішити», як вести себе, коли по ним било світло. Вчені поперемінно вмикали світлорозділювач і могли не тільки вгадати поведінку фотонів, а й вплинути на «рішення» цих частинок.

Виходить, що спостерігач сам передбачив наперед подальшу реакцію фотона. І, отже, фотон в один і той же час виявився в двох різних місцях. У квантовій фізиці стверджується, що абсолютно неможливо передбачити деякі події. Замість цього є широкий спектр можливих траєкторій розвитку з різним ступенем ймовірності їх здійснення. З позиції існування «багатьох світів» (Multiverse) можна стверджувати, що кожна з цих можливих подій відповідає події, що відбувається в іншому Всесвіті.

Згідно з ідеєю про множинність Всесвітів, людину після смерті чекає «велика подорож» по нових рівнів існування. Так, померши в одному Всесвіті, свідомість людини відправляється в інший.

 

 

Останні новини

One Comment

 1. Древні мудреці говорили: «Хто забуває минуле, в того нема майбутнього».
  Стають зрозумілими висловлювання Геракліта “Сила мислення знаходиться поза тілом” та Платона “Людство нічого не винаходить, а тільки пригадує”. Вчені вважають, що подальша еволюція людства буде йти шляхом розвитку інтуїтивних каналів мислення у більш тісній взаємодії з космічним біополем (В. Вернадський, В. Казначеєв, В. Налімов, Н. Волгін, П. Харченко, О. Бугайов, К. Уілбер, Д. Бом).
  Породжуючи матерію – тверді тіла, рідину, гази, елементарні частки, поля, інформаційне поле несе інформацію про усі можливі події та явища у минулому, сьогоденні та майбутті. Саме в інформаційному полі Ефіру Всесвіту “знаходяться” ідеї й “закладені” знання про все. Ще В. Вернадський вважав, що перехід від неживої до живої природи неможливий (тобто неможливий великий вибух Всесвіту) – життя у Всесвіті вічне так само, як і сам Всесвіт. Важливим моментом у цій теорії виявляється феномен привнесення на землю живої речовини з глибин Космосу (В. Вернадський, В. Пушкін). Після виникнення життя саме жива матерія виявляється першою, хто приймає інформацію, що міститься в космічному полі, і одночасно є генератором нової інформації, яка формується творчою думкою людини, і яка поповнює це поле.
  Ефір Всесвіту це – енергетично-матеріально-хронологічно- інформаційна субстанція яку я позначив — буквою Ж всередині круга пересіченої лінією під кутом 90 градусів в місці перетину трьох ліній букви Ж.
  Це три силових потоків ефіру (струни ефіру), які перетинаються в площині матеріального світу окресленій сферою.
  Ефір не міф, а наше існування. А догми про “Великий вибух Всесвіту”, темну матерію, та багато нами надуманих постійних фізичних величин згодом помруть, і залишаться тільки міфи.
  Якби А. Єйнштейн не відкинув Ефір Всесвіту, ми вже давно знали його параметри. Знали б , що гравітація, електромагнетизм, магнетизм, тепло, холод і т.д – це проявлення ефіру А квантова механіка, це границя (поле Хіггса) входження ефіру, та проявлення матерії.

Схожі записи
Close
Back to top button