Цікаве

Вчені стверджують, що робота вдома є ефективнішою

Компанії по всьому світу у зв’язку з пандемією коронавірусу переводять своїх співробітників на віддалену роботу з дому, передає 1NEWS з посиланням на Країну здоров’я.

І тепер актуально дізнатися те, наскільки взагалі ефективний подібний підхід. Дослідження показують, що з деякими завданнями при роботі з дому люди справляються краще, а з іншими гірше. Наприклад, в контрольованому середовищі офісу, де працівники на очах у начальства, вони краще виконують нудні завдання. Вдома, коли є багато приводів для відволікання, з нудною роботою люди справляються гірше, оскільки отримують менше стимулів, і знаходяться в менш структурованому середовищі.

Того ж самого не можна сказати про креативу роботу, або виконання завдань, що вимагають глибокого розумового занурення. Колеги часто відволікають нас від вирішення складних проблем розмовами, рухами, телефонними дзвінками та іншими діями. Будинки людина має можливість повністю зануритися в процес, віддатися креативного мислення і придумати нестандартні виходи з ситуації. Творчим працівникам краще працювати вдома.

У зв’язку з цим вчені рекомендують відправляти співробітників додому, якщо вони працюють над проектами, які вимагають прояву креативності. Якщо робота пов’язана з рутинностью, виконанням одних і тих же нудних дій, для цього краще підходить офіс, пише CNBS.

 

 

 

 

 

 

Back to top button