Цікаве

Вчені стверджують, що пестициди негативно впливають на рівень IQ

Американські дослідники виявили негативний вплив пестицидів на розумові здібності людини. Виявилося, що хімічні засоби знижують рівень IQ, інформує 1NEWS з посиланням на cikavosti.

Дослідники зі Школи медицини Гроссмана при Нью-Йоркському університеті вивчили довгострокові неврологічні та економічні наслідки від впливу пестицидів.

Зокрема, їм вдалося проаналізувати рівні фосфорорганічних сполук, свинцю та метилртуті, виявлених у зразках крові жінок дітородного віку і дітей 5 років в США.

Дані були отримані від національних організацій охорони здоров’я в період з 2001 по 2016 рік. Основним принципом дії є накопичення шкідливих субстанцій в дитячому організмі, які порушують роботу мозку, нирок і щитовидної залози. В цілому, втрати IQ від впливу токсичних хімічних речовин знизилися з 27 мільйонів пунктів у всіх верствах населення у 2001 році до 9 мільйонів у 2015 році.

Хоча це позитивне зрушення, автори дослідження відзначають, що частка когнітивних втрат збільшилася з 67% до 81% протягом того ж періоду спостережень.

Майже 2,2 мільйона дітей по всій країні були діагностовані з тією або іншою формою розумової відсталості, пов’язаної з хімічними речовинами. За словами вчених, це підкреслює необхідність посилення правил використання пестицидів на урядовому рівні.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close