Цікаве

Вчені стверджують, що генетика впливає на фінансовий стан людини

Дослідники пов’язали бідність і метилування ДНК, яке є основним елементом в трансформації генів, інформує 1NEWS з посиланням на Країну Здоров’я.

Розберемося з термінами. Метилування – це процес моделювання ДНК, при цьому не змінюється нуклеотидна послідовність ДНК-молекули. Скромні фінансові доходи здатні змінювати цей процес більш ніж в 2500 зонах. А це близько 1 500 генів.

Взагалі, мізерна ступінь грошового прибутку впливає практично на 10% всього набору генів. Цей неприємний життєвий досвід потім вбудовується в структуру ДНК і його роботу. Велика кількість генів, яку розглянули вчені, пов’язані з реакцією імунітету на різні інфекції, розвиток нервової системи і навіть скелета.

Між іншим, вчені вже виявляли, що поява захворювань інфекцією, хвороб серця, діабету і раку пов’язані з невисоким фінансовим статусом і рівнем освіти людини. До того ж, люди, які живуть в поганому екологічному середовищі, частіше за інших стикаються з хронічним запаленням, порушенням в роботі стресового гормону і появою інсульту.

 

 

 

 

 

Back to top button