Цікаве

Вчені стверджують, що червоне вино допомагає боротися з психічними розладами

Помірне споживання червоного вина допомагає організму боротися з психічними розладами. До такого висновку прийшли американські вчені з Університету Буффало, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

За словами фахівців, така дія вина обумовлена компонентом ресвератролом, який є природним антиоксидантом, що видобувається зі шкірки винограду.

Вчені проводили експерименти на мишах, які перебували в тривалому стресі. Такий стан призвів до посиленого вироблення в організмі гризунів гормону кортикостерону. В результаті в мозку накопичувався фермент PDE4, який призводить до розвитку депресії і тривожності.

“У їжу тварин додавали винний компонент ресвератрол, який, як виявилося, придушував акумуляцію в мозку PDE4 і поліпшував психічний стан мишей. До кінця експерименту рівень депресії і тривожності у піддослідних гризунів істотно знизився”, – розповіли вчені.

Фахівці зробили висновок, що ресвератрол може бути ефективною альтернативою препаратам для лікування пацієнтів, які страждають депресією і тривожними розладами.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close