Цікаве

Фахівці розробили дієту, яка зміцнює серцево-судинну систему

Фахівці одного з науково-дослідних установ вивчили методи поліпшення роботи серця і судин, інформує 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Експертів цікавило питання створення спеціальної дієти, яка давала б можливість уникнути багатьох серйозних захворювань. Розроблений тип харчування містить ряд продуктів, зазвичай вважалися менш корисними для організму.

Вчені звернули увагу на цибулю, чай і вино, згідно з дослідженнями, речовина кверцетин, що міститься в них, один з флавонідів з швидким метаболізмом, робить більш міцними стінки судин і захищає від ряду захворювань. Через його трансформації в печінці і кишечнику, раніше кверцетин не був досить вивчений. Зараз, дослідивши речовину в лабораторних умовах, відтворивши внутрішнє середовище організму людини, вчені довели його позитивний вплив на клітини судин. Володіючи протизапальними властивостями, цей елемент зменшує загрозу виникнення і розвитку хронічних захворювань серця і судин, а також атеросклерозу.

Дослідники впевнені, що рослинна дієта принесе величезну користь людині, захистивши організм від безлічі захворювань і розладів. При цьому, дотримуючись тих чи інших правил, обов’язково потрібно пам’ятати про необхідність насичувати організм всіма корисними вітамінами та мікроелементами, дотримуючись їх балансу.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close