Цікаве

Фахівці розробили дієту, яка зміцнює серцево-судинну систему

Фахівці одного з науково-дослідних установ вивчили методи поліпшення роботи серця і судин, інформує 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Експертів цікавило питання створення спеціальної дієти, яка давала б можливість уникнути багатьох серйозних захворювань. Розроблений тип харчування містить ряд продуктів, зазвичай вважалися менш корисними для організму.

Вчені звернули увагу на цибулю, чай і вино, згідно з дослідженнями, речовина кверцетин, що міститься в них, один з флавонідів з швидким метаболізмом, робить більш міцними стінки судин і захищає від ряду захворювань. Через його трансформації в печінці і кишечнику, раніше кверцетин не був досить вивчений. Зараз, дослідивши речовину в лабораторних умовах, відтворивши внутрішнє середовище організму людини, вчені довели його позитивний вплив на клітини судин. Володіючи протизапальними властивостями, цей елемент зменшує загрозу виникнення і розвитку хронічних захворювань серця і судин, а також атеросклерозу.

Дослідники впевнені, що рослинна дієта принесе величезну користь людині, захистивши організм від безлічі захворювань і розладів. При цьому, дотримуючись тих чи інших правил, обов’язково потрібно пам’ятати про необхідність насичувати організм всіма корисними вітамінами та мікроелементами, дотримуючись їх балансу.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close