Цікаве

Вчені розповіли – яким буде людство через тисячу років

Генетична модифікація дала нам можливість зробити людство сильніше, швидше і більш стійким до хвороб. Але кожне штучне удосконалення, яке людство робить, несе в собі ризик створення нового класу “супер людей”, передає 1NEWS з посиланням на znaj.ua.

Однак, за словами одного дослідника з Гарварду, це той ризик, який нам необхідно прийняти, щоб пережити таке масове вимирання.

Хуан Енрікес стверджує, що гени штучно створені, клітини і органи будуть необхідні, щоб покинути Землю і перейти на іншу планету Енрікес передбачає майбутнє, в якому людські клітини можуть відновлюватися від радіації, легко боротися зі смертельними вірусами, такими як ВІЛ, і навіть уникати куль.

Дослідник з Гарварду пояснює, як генетична модифікація може бути використана для поліпшення геному людини в наступному столітті.

Інше відео, створене канадською компанією AsapScience, описує гіпотетичний сценарій, в якому наші тіла є частково-людською частиною-машини. Відео, яке демонструє можливі зміни людства через тисячу років.

Через тисячу років люди будуть зовсім не такими, як зараз, стверджують на своєму youtube-каналі експерти AsapScience.

 

Зміна клімату, розвиток штучного інтелекту, різні генетичні мутації призведуть до того, що тіло і розум людини зміняться. Фахівці вважають, що через тисячу років людство очікують такі трансформації:

— Через глобальне потепління шкіра стане темніше;

— У тіла людей будуть інтегровані нанороботи;

— Люди стануть вище і худіші;

— В результаті генетичних мутацій колір очей може стати червоним;

— У людей з’являться надлюдські здібності;

— В цілому, людство стане розумніше, сильніше і красивіше.

Люди можуть також досягти ідеального генетичного здоров’я, виключивши з генома генетичні захворювання, такі як муковісцидоз і хвороба Хантінгтона.

Цей тип процесу мав би відбутися до народження з використанням технологій редагування генів.

Експерти запевняють, що в майбутньому люди навіть зможуть призначати своїй дитині необхідні фізичні та розумові якості, поки малюк знаходиться в утробі. Однак через генетичну подібність всіх людей можлива загроза появи хвороби, яка знищить всю людську расу.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close