Цікаве

Вчені розповіли, якою буде подальша еволюція людини

Вчені визначили основний сценарій, за яким буде здійснюватися подальша еволюція людини, повідомляє 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Прямоходіння і розвиток великого складного мозку – основні еволюційні переваги, які забезпечили появу людської цивілізації. Порівнянних за масштабом еволюційних перетворень не очікується, але дрібні поліпшення й оптимізація відбуватимуться в подальших популяціях людей, повідомляє Express.

Наприклад, деякі вчені вважають, що у людей майбутнього дещо знизиться нормальна температура тіла. Можливо, вона складе 36.5 або 36.4 градуса Цельсія. Підвищиться кількість генів, що відповідають за толерантність до лактози – тобто, непереносимість цього з’єднання буде ставати все більш рідкісною проблемою.

Не всі фізиологічні зміни, які люди отримають завдяки еволюції, будуть позитивними. Зокрема – у людей майбутнього підвищиться крихкість кісток. Процес зниження щільності кісток, як відзначають вчені, відбувається вже кілька десятків тисяч років – у міру того, як люди перейшли від полювання і кочового способу життя до осілості і землеробства. Але сидячий спосіб життя, який поширився в новітній історії, прискорив цей процес.

 

 

 

 

Back to top button