Цікаве

Вчені розповіли про простий спосіб поліпшити роботу мозку

Для поліпшення когнітивних здібностей сьогодні активно застосовується використання харчових добавок, дієт, особливого режиму сну і багато чого іншого. Однак головний акцент сучасними медиками робиться саме на прийомі різних речовин, відомих як ноотропи, пише 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

 

 

Проте багато фахівців сходяться на думці, що це може бути небезпечним для людей, яким ще не виповнилося 36 років. Згідно з новим дослідженням, хорошою альтернативою прийому таких препаратів може стати звичайний спорт.

“Ноотропи” відносяться до хімічних речовин, які можуть допомогти поліпшити когнітивні функції мозку, включаючи пам’ять і навчання, за допомогою різних механізмів. Деякі речовини, такі як КБР, можуть працювати, зменшуючи запалення і збільшуючи кровотік в ключових областях мозку, однак інші вимагають додаткових досліджень, щоб підтвердити їх ефективність.

За словами вчених, дорослі у віці від 18 до 35 років можуть поліпшити функцію пам’яті і здатності до навчання вже після одного тренування. Дослідники виявили, що мозок працює набагато активніше протягом двох годин після години вправ. При цьому не обов’язково вимотувати себе в спортзалі, досить звичайної їзди на велосипеді або бігу в парку, але важливо враховувати, що фізична активність низької інтенсивності тут не спрацює.

 

Back to top button