Цікаве

Вчені повідомили – як пандемія вплинула на тривалість життя у Європі

Пандемія коронавірусу викликала найбільше зниження тривалості життя в Західній Європі з часів Другої світової війни, повідомляє 1NEWS з посиланням на Час-Дій.

Про це йдеться в дослідженні Центру демографічних наук при Оксфордському університеті.

Дані з більшості з 29 країн, що охоплюють велику частину Європи, США і Чилі, які були проаналізовані вченими, зафіксували скорочення тривалості життя минулого року в “масштабах, які звели нанівець роки прогресу”. В цілому у 27 країнах спостерігалося скорочення тривалості життя.

Доктор Хосе Мануель Абурто, один з провідних авторів дослідження, сказав, що для західноєвропейських країн, таких як Іспанія, Британія, Італія, Бельгія тощо востаннє спостерігалися такі значні скорочення очікуваної тривалості життя в один рік під час Другої світової війни.

Середня тривалість життя чоловіків скоротилася більшою мірою, ніж жінок. Зокрема, найбільше зниження очікуваної тривалості життя відбулося серед чоловіків в США – на 2,2 роки в порівнянні з рівнем 2019 року.

Нагадаємо, генеральний директор транснаціональної фармацевтичної компанії Pfizer Альберт вважає, що якщо буде проводитися щорічна вакцинація проти коронавірусу, пандемія закінчиться і світ повернеться до “нормального життя”.

 

 

 

 

Back to top button